O nas2019-01-10T17:19:33+00:00

NDW Biuro Rachunkowe jest prężnie rozwijającym się podmiotem działającym na rynku usług finansowo – rachunkowych oraz płacowo – kadrowych.

Biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 53018/2011  oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla biur rachunkowych.

Wiemy, jak ważna dla każdej firmy jest dobrze prowadzona księgowość. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu i gwarancji wzajemnego zaufania, zapewniamy naszym Klientom najlepszą asystę finansowo-księgową, podatkową i kadrową. Obsługujemy firmy krajowe, jak i zagraniczne. Naszym celem jest kompleksowa opieka nad Państwa sprawami finansowymi.

Rozumiemy, że rozliczenia podatkowe mogą nastręczać wielu problemów. Jesteśmy po to, żeby dla naszych Klientów je rozwiązywać. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wyszukując najlepsze rozwiązania. Wiemy, że śledzenie zmian przepisów podatkowych może być czasochłonne i uciążliwe. Wiedza z tego zakresu jest podstawą naszej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Ok